Články
Úvod
Naša spoločnosť
Služby
Informácie
Kontakt
Kariéra


Ako neprísť o idylku bývania v dome

Ako neprísť o idylku bývania v rodinnom dome

Článok v časopise Môj dom č.11/2009

V posledných rokoch zaznamenávame trend „úteku“ manažérov s rodinami z bytov v preplnených mestách do rodinných domov na ich okraji alebo na vidieku. Niet sa čomu čudovať, keď kolotoč našich pracovných aktivít je spojený s rušným mestom, exhalátmi, hlučnou dopravou... Pokoj predmestí alebo vidieka si vychutnávame najmä počas víkendov a voľných dní, keď máme konečne čas a priestor na vytúženú relaxáciu v prostredí našich okrasných záhrad. Svoj odpočinok spájame s trávením voľných chvíľ s blízkymi, prechádzkami po okolí, obklopení prírodou a vnímajúc vône vzdialené mestu.

Pracovné dni opäť roztáčajú kolo povinností a práve v takomto životnom rytme často zabúdame na seba, na svoj dom, bazén či záhradu. Čaro pokojného bývania tak môže dostať trhliny v podobe nefungujúceho vykurovania, klimatizácie, dymiaceho krbu, vytopenej pivnice, zaseknutej brány a ďalších možných nepríjemností.

Aby idylické predstavy o relaxe a čase s rodinou v prostredí našich domov neostali iba v ríši snov, treba sa o tieto domy, ale aj ich technológie, záhrady a bazény pravidelne starať.
Kto však bude myslieť na to, kedy je ten správny čas na kontrolu vykurovacieho systému, revíziu kotla či komína, kedy treba vymeniť filtre v klimatizácii, ošetriť trávnik, vyčistiť bazén a na tisíc ďalších činností, ktoré musíme urobiť preto, aby nami vysnená idylka ostala idylkou aj v skutočnosti? Máme na toto všetko čas?

Pre tých, čo denne bojujú s časom a s povinnosťami v práci, pre tých, ktorým záleží na bezpečnosti a pohode rodiny, ale aj pre tých, čo chcú pravidelnou starostlivosťou predĺžiť životnosť vlastného majetku, je tu riešenie v podobe spolupráce s profesionálnou správcovskou spoločnosťou. Takto môžete mať jedného partnera a zároveň tím profesionálov, ktorí za vás prevezmú zodpovednosť a budú za vás myslieť na všetko, čo je dôležité pre váš pokoj a bezpečie. Na základe dohodnutého harmonogramu zariadia pravidelné kontroly, servisy, opravy alebo odstránenie havárií a ľubovoľných problémov s technológiami vášho moderného domu. Podľa vašich potrieb a požiadaviek zabezpečia služby, ako sú údržba záhrady, upratovanie, a ďalšie služby, také potrebné na vaše pokojné bývanie.

Dobrý správca je partnerom, ktorý šetrí vaše peniaze a čas.... A čas sú nie len peniaze, ale aj príjemne strávené chvíle s rodinou a blízkymi v prostredí, ktoré prináša relax, radosť a potešenie.
Copyright © 2009 Somat Group, a.s.
  |   Úvod   |   Naša spoločnosť   |   Služby   |   Informácie   |   Kontakt   |   Kariéra